مدرسه عالی علوم دیجیتال

برگزار کننده دوره های آموزش مهارت محور

 

مدرسه عالی علوم دیجیتال که زیر مجموعه موسسه آموزشی اکسین است تنها مرجع رسمی آموزش های رمز ارز و بلاک چین در ایران ارائه می دهد  که مجوز رسمی برای آموزش دوره رمز ارزها از وزارت علوم را دارد.
مدرسه علوم دیجیتال تنها ارئه دهنده مدرک گواهینامه پایان دوره از علوم فناوری است ، که این مدرک قابل ترجمه و در بسیاری از مراکز این مدرک گواهینامه پایان دوره رمز ارزها اهمیت زیادی دارد.

23
سال سابقه آموزشی
3603
ساعت محتوای آموزشی
10003
استفاده کننده از خدمات آموزشی
23
پلتفرم، سامانه و نرم افزار آموزشی

حوزه های آموزشی مدرسه عالی علوم دیجیتال

مدرسه بلاکچین و رمز ارزها

به صورت کلی، بلاکچین یک دفتر کل تراکنش‌هاست که تمامی تراکنش‌ها در آن ثبت و نگهداری می‌شود و هیچ تراکنشی در آن از بین نمی رود . این دفتر کل توسط یک شبکه توزیع شده از نودهای (گره‌های) همتا نگهداری میشود که هر کدام از این نودها یک رونوشت از دفترکل را در خود نگهداری می‌کنند. تغییرات در دفتر کل، توسط اعمال تراکنش‌های بر روی گروهی از بلاک‌ها ثبت می‌شوند که هر کدام از این تراکنش‌ها توسط مکانیزم‌های اجماع اعتبار سنجی می‌شوند. در بلاکچین، هر بلاک توسط یک آدرس رمزنگاری شده به بلاک قبلی خود متصل می‌باشد.

بلاکچین سازمانی

شبکه زیرساخت

فنی و برنامه نویسی

رمز ارزها و معامله گری

مدرسه اینترنت اشیا

فناوری IoT یکی از مولفه‌های کلیدی انقلاب صنعتی چهارم در جهان است و از این رو، کشورهای زیادی در سراسر دنیا برای راه اندازی و بهره وری از آن اقدام کرده اند. کشورهایی مثل آمریکا، چین، آلمان، سنگاپور، برزیل، کره جنوبی و هند را می‌توان از پیشگامان استفاده و توسعه IoT دانست. این کشورها، سرمایه های هنگفتی را به بررسی و بهره گیری از این فناوری اختصاص داده اند. کشور ما نیز با داشتن نیروی کار جوان کافی و تحصیل‌کرده در حوزه IT، پتانسیل زیادی برای استفاده و بهره‌برداری از IoT دارد.

شهر هوشمند

کاربردهای تجاری

کاربردهای صنعتی

توسعه راهکارهای نرم افزاری

مدرسه هوش مصنوعی

امروزه می‌توان ردپای هوش مصنوعی که شامل یادگیری عمیق، یادگیری ماشین و سایر قابلیت‌های برنامه‌نویسی است را می‌توانیم در علوم مختلفی از جمله پزشکی، بــازی ها، نرم افزارهای رایانه ای، پیش‌بینی وضع هوا، نقشه برداری و شناسایی عوارض، رباتیک، تشخیص صدا، دست خط، علوم هوا-فضا و تسلیحات نظامی مشاهده کرد.

مدرسه عالی علوم دیجیتال،با هدف آموزش نیروی انسانی و افزایش مهارتها هم چنین و ترویج فناوری در قالب 4 دپارتمان تخصصی فعالیت دارد

یادگیری ماشین

شبکه های عصبی

سیستم های خبره

توسعه راهکارهای نرم افزاری

مدرسه دیجیتال مارکتینگ

استفاده از بلاکچین در دیجیتال‌ مارکتینگ باعث تغییرات گسترده‌ای  خواهد شد ،‌دیجیتال مارکتینگ در توسعه آي تی بر بخش های گوناگون کسب و کار و زندگی روزمره انسان امروزی تاثیری به سزا داشته است و زمینه تحول، دگرگونی و سرعت بخشیدن به امورات را با ایجاد بسترهای یکپارچه فراهم آورده است.

نکته مهم درخصوص توسعه بازاریابی دیجیتال نقش فناوری های نوین در این زمینه است. ما باید توجه کافی به نقش فناوری های مدرن در تحول دنیای بازاریابی داشته باشیم.

یکی از مزایای بلاکچین در دیجیتال مارکتینگ حفظ حریم کاربران است . یک واقعیت غیر قابل انگار در دنیای اینترنت وجود دارد که داده های کاربران تنها متعلق به خود آنها نیست و شرکت ها و غول های بزرگ از این طریق کسب درآمد بالایی دارند.

بهینه سازی موتورهای جستجو

بازاریابی محتوا

بازاریابی ایمیلی

بازاریابی شبکه های اجتماعی

ویژگیهای مدرسه

مهارت محور

مدرک وزارت علوم

بیش از 15 سال سابقه کار اموزشی

ارائه محتوای آموزشی بصورت چند رسانه ای

امکان جذب دانشپذیران برتر و کاراموزی در پروژه ها

هم پایی فناوری یا همگام شدن با فناوری های نوین

محتوای آموزشی منطبق بر استانداردهای بین المللی

آموزش همراه با انجام پروژه های واقعی حوزه فناوری

تدوین محتوا و سرفصلها بر اساس نیازهای واقعی آموزشی مرتبط با شغل

کمک به افراد بااستعداد و باانگیزه‌ برای ورود به مسیر شغلی فناوری محور اینده.