در این دوره چه آموزش داده می شود؟

Yield Farming راهی برای کسب ارز دیجیتال بیشتر، از طریق خود ارزهای دیجیتال است  که اصلاح پرکاربرد در سیستم امور مالی غیرمتمرکز یا همان دیفای هستند. این کار با وام دادن سرمایه‌ ازطریق قرارداد هوشمند انجام می‌شود و در مقابل ، کارمزدهایی به شکل رمزارز دریافت می‌کنید. این استخرها به بازاری قدرت می‌دهند که کاربران می‌توانند توکن‌های آن را مبادله کنند، وام یا قرض دهند. وقتی بودجه خود را به این استخر اضافه کردید، رسماً به یک liquidity provider (تأمین کننده نقدینگی) تبدیل می‌شوید. در حال حاضر، Yield Farming همچنان یک روش پر ریسک و دارای پاداش بالا است که ممکن است ارزش پیگیری داشته باشد، به شرطی که تحقیقات لازم و ارزیابی ریسک از قبل انجام شود.

Liquidity pool یا همان استخر نقدینگی که فضایی مجازی است درواقع وظیفه تامین سرمایه برای انجام معاملات را در اکسچنج‌های غیر متمرکز برعهده دارد وقتی کاربران به‌عنوان تامین‌کننده نقدینگی، کوین‌های خود را در یک قرارداد هوشمند قرار می‌دهند، به ازای آن، توکن Liquidity Provider یا همان توکن تامین کننده نقدینگی (LP) دریافت می‌کنند.

کاربران می‌توانند توکن‌های خود را در استخرهای نقدینگی سپرده‌ گذاری کنند و در ازای آن مقداری از کارمزدهای تراکنش‌ها را دریافت کنند. در حال حاضر اکسچنج‌های غیر متمرکز  زیادی وجود دارند که روی شبکه‌های مختلف فعالیت دارند.

  Stakingاین مفهوم اصلا پیچیده نیست؛ استیکینگ ارز دیجیتال برابر است با خرید یک رمز ارز و نگهداری آن در یک والت ، به زبان ساده، استیکینگ به معنی دریافت سود به خاطر نگهداری یک ارز دیجیتال در مکانی مشخص همانند یک کیف پول یا حساب کاربری‌ یک صرافی استStaking ارزهای مجازی انواع متفاوتی دارد. در این بین می‌توان استیکینگ سرد (Cold Staking)، استیکینگ قفل شده (Locked Staking) و استیکینگ منعطف (Flexible Staking) را نام برد.

افرادی هستند که به دنبال سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال می باشند ییلد فارمینگ شامل واریزی و سپس وام گرفتن در برابر آن است ناگفته نماند که این فرآیند بسیار پر ریسک است. هرگز نباید آنچه را که توانایی از دست دادن آن را ندارید، سرمایه گذاری کنید اگر در دنیای ارز دیجیتال سابقه‌ای نداشته باشید، مشارکت در Yield Farming برای شما مشکل است اما از آنجا که Yield Farming باعث شده است که هزینه های بالای گَس (gas: هزینه شبکه اتریوم) در شبکه اتریوم افزایش یابد، کسانی که از وام های ارز دیجیتال خود سود زیادی کسب می‌کنند، کسانی هستند که برای شروع، سرمایه زیادی دارند.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

پس افراد با سابقه بالا میتوانند در این پروژه مشارکت داشته باشند و با شرکت در این دوره اطلاعات خود را بالاتر برده تا بتوانید سود بیشتری در دنیای ارز دیجیتال داشته باشید .

توانمندی های یادگیرنده بعد از اتمام دوره:

انجام فرآیند استیکینگ Staking می تواند مزایا و معایبی را به همراه داشته باشد. همچنین شما می توانید با استیک کردن ارزهای دیجیتال سود دریافت کنید.  برای اینکه بتوانید یک پلتفرم مناسب برای استیکینگ Staking انتخاب کنید، نیاز است تا قبل از انجام فرآیند در ارتباط با آن اطلاعاتی کسب  نمایید

ییلد فارمینگ در فضای دیفای گسترش زیادی یافته و بسیاری از کاربران را به خود جلب كرده است. پیش‌بینی می‌شود که این ایده جذاب، جذب افراد به شبکه اتریوم و BSC در سالهای آینده را آسان‌تر ‌کند؛ اما به یاد داشته باشید که برای انجام این کار و دریافت سودهای بالای آن، حتما باید دانش و تجربه کافی در زمینه کار با پلتفرم‌های دیفای را داشته باشید

در حال حاضر، Yield Farming همچنان یک روش پر ریسک و دارای پاداش بالا است که ممکن است ارزش پیگیری داشته باشد، به شرطی که تحقیقات لازم و ارزیابی ریسک از قبل انجام شود.

که ما در این دوره اطلاعات کاربردی را در اختیار شما قرار میدهیم تا بتوانید معاملات کم ریسک تر و پر سود تری را داشته باشید. .

سرفصلهای دوره آموزشی

1 . چرا استیکینگ؟
2. فاوت های استیکینگ با روشهای دیگر کسب سود از بازار
3. ساز و کار Staking
4. پلتفرمهای مختلف برای استیک کردن
4. ابزار مورد نیاز
5 . نحوه کار با والتها
6 . انجام یک فرآیند استیکینگ بصورت کارگاهی
اطلاعات بیشتر

نظرات

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “staking, Yield Farming, Liquidity pool”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *